September 2011

(3) Coca-cola

20. september 2011 at 17:45 Gallery
Díky 125. narozeninám marketingová oddelení nelení a třeba takový Dolce s Gabbanou na své přehlídce podzim, zima 11/12 použili logo Coca-coly na 14 z 50 looků. Já osobně mám Coca-colu moc ráda. Přeju další úspěchy!♥
Tumblr_lrq1kuoxtc1qlrdpro1_500_large

Kabátky, co dříve žily

20. september 2011 at 16:52 Fashion
Děkuji za inspraci invogue.cz

Na články tohoto typu se vždycky těším. Vždycky mě to tak přijemně nakopne k tomu napsat svůj názor. Vyjádřit se. Dnes půjde o roztomilá zvířátka v kleích. Ne na maso, ne na testery, ale pro jejich leský, hebounký kožíšek. Podle mě trošku plýtvaní ne?? Kožešinky pro jeden fashion kousek do nové kolekce Dolce & Gabbana. Zabít dvacet zvířátek pro jedno molo. Napodebeniny v této době jsou od originálů téměr k nerozeznání. Ano nejsem vegetarián, ale nepřežírám se masa a kdybych mohla maso nejím. Omezuji ho na co nejmenší množství. Vidím příklad na své sestře, která je vegetariánka a je chudokrevná, bere různé dpolňky stravy a je různě unavená pod. Mám ráda módu, ale ne s pravými kožešinami. Jaký máte vy názor na tento článek??
D&G f/w 2011/12

Už jenom moje...

18. september 2011 at 10:14 Moje kiddy
Ajaj... omlouvám se za neaktivitu, ale nějak mi blbnul blog, že mi nešly zveřejňovat články =//. Doufám, že se nezlobíte. Mám taky spoustu tréniků s koňmi na "závody" a s tancema na závody CDO.

Učinila jsem takové malé rozhodnutí. Do rubriky mého kecaní budu přidávat pouze obrázky mé tvorby. Nebudu vytvářet "spešl" rubriku na mojí tvorbu, protože by byla akorát prázdná =D.. Takhle se můžete vždycky podívat jen tak letmo co robím. =)) Jdu na trénink Pa♥


Konečně nejsem blondýna! Konečně je život celkem v pořádku!

12. september 2011 at 15:18 Moje kiddy
Nemám nic proti blondýnkám, ale už od malinka jsem měla blonďatý... Ptom mi trošku ztmavly, ale to teď neni vůbec důležité, protože se splnil sen a mám tmavě červené vlásky.... V neděli jsme se byli podívat ve městě Ptýrov na koňsém parkurovém skákání. Ani jsem nevěděla kolik kluků skáče za juniory.. 14-18let. S jedním jsem se tam chvilku bavila a fakt moc milej kluk! =) Ale teď taky k vám?? Jak se máte co děláte? =))

Love Kidds♥

10. september 2011 at 11:17 Moje kiddy
ON → bolelo to ?
ONA → co ?
ON → když jsi spadla z nebe.. ♥


Chlapec: Spíš v noci s plyšovým medvedíkom..?
Dievča: Áno..
Chlapec: Môžem ho po zvyšok života nahradiť..? ♥ :)

Blake Lively

8. september 2011 at 22:07 Personality
Blake Lively. Úžasná osbnost nejen kvůli Gossip girl. Její charisma, krása, styl a hlavně úsměv. Má kariéru před sebou.. jak modeling tak i herectví. Blake fandím ti!♥ Jen tak dál =*..
xx Ella
Tumblr_lr773rvvnj1r2irtwo1_500_large

Macarons - I love it!♥

8. september 2011 at 15:36 Moje kiddy

Oh! Konečně jsem našla jak se tyto delikatesní francouzké "pusinky" jmenují.!♥ Muluji je nadevše. Nšla jsem si recept a v sobotu je budu s kamarádkou píct. Moc se na to těším. Je pár restaurací v Praze a okolí, ale ty malincí broučci hrozně stojí =/. Dám pak vědět jak to dopadlo.

Moc se teď omlouvám za to že moc neobíhám, ale nemám ubec čas =P. Máme každý den trénink a dvakrát týdně odpoledku do čtyř. Hrůza. Nevé předměty amusím makat, abych neměla špatné vysvědčení. Díky za pochopení.
I love you like a all my world. xo Ella

Tumblr_lr5b4s8dvv1r028wvo1_500_large


(1) Horses

2. september 2011 at 17:37 Gallery
X_e0820abe_large