August 2011

Kreativita jako moje druhé já!

28. august 2011 at 18:26 Moje kiddy

Kreativní za jakých koliv podmínek. Za deště, slunce, sněhu. Počasí ať je jakékoliv vždy mne něčím překvapí. Svou nespoutaností či naopak poklidnou vyrovnaností. Tato fotka je focena nedávno u nás u přehrady. Chci být krásná, chci mít kreativného ducha a mít svůj styl. Připravuji nápady na nové fotky: Tha Magazine Girl, Art of Pain. Projekty se snad povedou a já přesytím svého nenasytného kreativného ducha. Tak jo... jde se výtvarničit...
xx Ella

Je čas... Rekonstrukce!

23. august 2011 at 13:09 Moje kiddy
Cute-fashion-girl-hair-happiness-favim.com-128629_large
Mám teď čas... Udělám dessing, přerovnám rubriky a všechno jakoby na začátku! Vše od znova... Nechci kvůli celkové rekonstrukci blogu dělat novou adresu =♥.

Omlouvám se, kdyby tu něco nesedělo:- písmo, barva, dess, cokoliv. Tak si toho moc nevšímejte, protože to opravím. REKONSTRUKCE POTRVÁ AŽ DO KONCE PRÁZDNIN a možná ještě déle. Články možná nějaké napíšu.! =))

Write for you later! xx Ella

I am sorry....

21. august 2011 at 0:04 Moje kiddy
Tumblr_lq8swvj8vt1qc8ie2o1_500_large
Omlouvám se, ale do konce prázdnin to tu nebude nic moc. Není čas, nálada a ani čas =P. Mám hodně problémů s jednou hadající se domacností a myšlenky na toho, kterého ze srdca zbožňuju. Prázdniny už rychle končí a potřebuju si zařídit věci do školy, uspořádat malinkou párty s těma, který ze srdce miluju a pořádně si odpočinout, protože tohle bude težkej rok.. Letošní vysvědčení půjde na střední. Bude to dřina!

Po prázdninách čekejte velikánskou rekonstrukci, zahrnující: dessing, kompletní upgrade rubrik, třídní a kontrola všech zlatých blogerských přítelíčků. !OBÍHAT BUDU! ...ale ne tak často max. 2x týdně. Jak budu stíhat. Prosím nemažte si mě...(♥)
A s otevřenou náručí vítám moje zatraceně oblíbené roční období.. pozdim!
Již za nedlouho.. xx Ella
__leaves_falling__by_jappieter-d3bbucf_large

Škrt, prd, tralala! =*

16. august 2011 at 22:25 Moje kiddy
Tumblr_lj8utasoim1qcf9ito1_500_large
DOBRÉJ! Jak se máte??... Oficiálně jsem zpátky z tanečního tábora a teď už i z řeky Lužnice..
Nebudu se tu moc rozkecávat, jen jsem chtěla, aby jste věděli, že už tu zase máte snad aktivního blogera.. =)

Jsem v celku šťastná... prožívám čerstvou zamilovanost rovnou do tří věcí. Za prvé jsem se absolutně zamilovala do baletu. V hlavě mi to pořád našeptává.. baletbaletbaletbalet. Prostě miluju néé <3. Za druhé elektric dance. Takoví ti roboti... tu, tu tů tu. Za třetí mě opustily myšlenky na kluka, kterej mě jaksi zranil a vyměnily se za jinné krásné o jiném chalanovi. =)) Škoda, že je mu patnáct.. =/ Půjde do prváku, ale dost o mě a mých nových pocitech a radostech...

Co vy?? =** Pište zajímá mě to! xo