April 2011

Nic, něco nevíš?

28. april 2011 at 14:28
Děláš něco pro někoho s radostí... nic nežádáš, ale dotyčný si ani neuvěomí, že jsi něco udělala.. není Ti ani vděčný.. co je to za spravedlnost??

Tumblr_lk9txfhmny1qbdqo5o1_500_large

Pohádky na nově

25. april 2011 at 11:16
Koukáte taky na pohádky ? =D

(25.dubna) Easter

25. april 2011 at 10:00 Moje kiddy
Tak jsou tu Velikonoce... My už je doma ani nějak neslavíme, protože k nám ai nikdoScreen+shot+2011-04-15+at+10.57.21+am_large
nechodí.Naposled minulý rok cikáni, což mě celkem rozesmálo =D, ale jinak nikdo. Spíš se chodí po barácích, nebo vubec. Ani taťka s dědou už mi nenaplácaj, protože vědí, že by ode mne dostali kázání. =D Je to hezká tradice, až na to, že nás musej "zmlátit". Já třeba nejradši ze všech svátků mám asi Vánoce.. i když už to taky neni to co bývalo... =/ ..Potom slavím zůzné jiné svátky podle lunisárního kalendáře, ale to nechme plavat. Protože by jste si říkali, že jsem divná =/ =D Stejně vám to řeknu.. : Usui - 19.února - Dešťová voda, Riššun - 4.únor - Začátek jara .. A co vy slavíte vy za svátky?
Pá* Ei

Cizinec

22. april 2011 at 18:25
http://www.film-osobnosti.cz/wp-content/uploads/2010/12/cizinec-tapety.jpg
V tomto filmu představuje Johnny Depp amerického cizince. Lehkovážný flirt s cizinkou ho přivede do sítí intrik, nebezpečí a romantiky. Frank se v průběhu zcela náhodou seznámí a začně flirtovat s Elsie, která mu, ale zkřížila cestu zcela plánovitě. V okouzlujícím prostředí Paříže a Benátek se jejich vztah rozvíjí k vášnivé romanci, tak začíná smrtící hra na kočku a myš.

Můj názor: Strašně krásný film. Na první dojem nepůsobí nějak zvláštně, ale jakmile se ponoříte do nitra té zápletky. Musíte vědět jak to dopadne. Cizinec aneb muž dvou tváří.


Paranormal Activity 1

22. april 2011 at 10:17
Recenze - Od určité doby je člověk stane tak obezřetný, že cokoli nezvyklého pokládá jen za nějakou novou reality show, skrytou kameru či virální kampaň. Snaha mediálních kouzelníků prolomit bariéru "příliš dokonalých výrobků" a nabídnout něco syrovějšího naráží bohužel na to, že zdánlivě nevyhraněné dokumenty, "hry na pravdu" či "objevené tajné záznamy" už bereme coby stejně umělý žánr jako superdrahé trikové snímky.

"Jestli jsem cestu snímku Paranormal Activity sledoval správně, tvůrci už se ani nesnažili přesvědčovat publikum - "tohle se skutečně stalo" a "ukážeme vám jen nezkreslenou realitu".

Můj názor: Jo, při tomhle filmu vám fakt sleze úsměv. Ať je ten film pravdivý nebo ne je to fakt luxusní. Docela jsem se bála.. Naštěstí jsem se na to nekoukala sama. Nevím co tím tvůrci chtěli říct, ale opravdu strašidelné. Nějaký démon pronásledující tu holku celým životem. A její přítel jí při tom rozhodně nepomáhá.

Na konci filmu si můžete všimnout anglického titulku.. Nevím co přesně tam bylo o tom chlapovi, ale tělo té Katie prý nebylo idenfitikovatelné. Znetvořil ji tak, že ji prostě nedokázali identifikovat.

.Doporučuji těm co nejsou moc na horory jako já.


Paranormal Activity


Recenze - zdroj: aktuálně.cz

(1) Jessica Alba (BAZAAR 05/11)

20. april 2011 at 19:18

Losangelská kráska miluje nicnedělání a po porodu dcery přestala řešit malichernosti. Třeba to, jestli se všem líbí...

Nefotilo se v ateliéru, Jessica Alba nás pozvala k sobě domů, a to v Los Angeles nedopřává médiím každý - soukromí je nade vše a kompletní tým, který celou akci, včetně focení, rozhovoru, make-upu, stylingu, vlasů, produkce a dalších "nezbytností", dává dohromady, už vydá slušnou návštěvu.

Maso, mrkev, čokoláda, jahody.

19. april 2011 at 13:34
Tumblr_lfsjihnmkb1qzschgo1_500_large
Rozhodla jsem se napsat článek "zase" na zamyšlenou + diskuze. Ano zase, protože mě u skro ani žádné jiné články nebaví. =)
Tento článek se týká MÉHO A VAŠEHO zdravotního stylu.
Dnes jsem si totiž uvědomila, že nějak strašně rychle hubnu... všechno to maso se nějak strácí a připádm si skoro jako hora kostí. Nevím proč, ale je to tak. Sice vážím přibližně 48-49 kilo, ale stejně jsou to podle mě jenom kosti...
Přitom nevím co bych jedla dřív.-

Jím ovoce, zeleninu občas nějakou sladkost, těstoviny a hodně sportuju...
Tak to miluju... nepřejídat se, ale jíst!
Nevím, ale spousta lidí nedodržuje pitný režim. Tím pádem se jim místo tukových pneumatik začnou dělat "vodové" pneumatiky. Ty lze odstranit velikou zásobou vody a častého sportu.
Ale co ty tukové?
Na každého zabírá něco jiného.. Jíste se má přece neromálně... kouněte se na ty blázny.. buďto nejí vůbec nebo jedí moc.
Mě, ale zajímá VÁŠ názor!
Okomentujte a poraďte ostatním jak by si měli udržovat linii.. =))

(17.dubna) Co by jste....?

17. april 2011 at 19:42 Moje kiddy
Wrat_large
Zkuste se teď prosím vžít do mé situace a poraďte mi! =/

Co by jste udělali?
Zamilovala jsi se do kluka. Furt říká, jak Tě má rád. Potom jde s tebou ven. Na chatu Ti cpe něco o nějaké jiné holce, která se mu líbí... a jak je krásná a jak jí musí koupit dárek, protože bude mít narozeniny.
Mrzí Tě to?
Pak se na tebe jen tak z ničeho nic vykašle.
Jsi na něj naštvaná?
Zhruba po měsíci Ti zečne pořád psát co máme za úkol z Matky a Číjky. Párkrát s tebou po cestě domů..
Je to divné?
Rozhádáš se z nejlepší kamarádkou. Volá Ti, že s tebou potřebuje nutně něco probrat. Jdeš tedy za ním ven.
Chce vědět proč jsem se s kamarádkou pohádala. Povídáš si s ním pak i o jiných věcech a zjistíš, že si s ním celkem rozumíš.
? O_o ?
S kamarádkou už jsi za dobře a jsi u ní na návštěvě. Přijde jí eSMS. Říká : " Vzkazuje Ti, že si Tě vyryl na ruku, prej by si Tě vyryl i na srdce.
Je to normální?
Večer si s ním píšeš na chatu. Ano vyryl si tvoje jméno fakt na ruku. Chce vědět co k němu cítíš. Ty už jsi k němu, ale nic necítíš. Píše, že když ho nemiluješ nemá pro co by žil. A, že se zabije....
_____________________________________
Jaká manipulace, že? Ale co když se to pako optavdu zabije? ='/

(2) Moje jméno?

16. april 2011 at 10:13
Eliška, tak zní moje jméno.