Paranormal Activity 1

22. april 2011 at 10:17
Recenze - Od určité doby je člověk stane tak obezřetný, že cokoli nezvyklého pokládá jen za nějakou novou reality show, skrytou kameru či virální kampaň. Snaha mediálních kouzelníků prolomit bariéru "příliš dokonalých výrobků" a nabídnout něco syrovějšího naráží bohužel na to, že zdánlivě nevyhraněné dokumenty, "hry na pravdu" či "objevené tajné záznamy" už bereme coby stejně umělý žánr jako superdrahé trikové snímky.

"Jestli jsem cestu snímku Paranormal Activity sledoval správně, tvůrci už se ani nesnažili přesvědčovat publikum - "tohle se skutečně stalo" a "ukážeme vám jen nezkreslenou realitu".

Můj názor: Jo, při tomhle filmu vám fakt sleze úsměv. Ať je ten film pravdivý nebo ne je to fakt luxusní. Docela jsem se bála.. Naštěstí jsem se na to nekoukala sama. Nevím co tím tvůrci chtěli říct, ale opravdu strašidelné. Nějaký démon pronásledující tu holku celým životem. A její přítel jí při tom rozhodně nepomáhá.

Na konci filmu si můžete všimnout anglického titulku.. Nevím co přesně tam bylo o tom chlapovi, ale tělo té Katie prý nebylo idenfitikovatelné. Znetvořil ji tak, že ji prostě nedokázali identifikovat.

.Doporučuji těm co nejsou moc na horory jako já.


Paranormal Activity


Recenze - zdroj: aktuálně.cz
 

1 person judged this article.

Comments

1 Dainn Dainn | Web | 22. april 2011 at 12:23 | React

Nenávidím horory! A ani sa nesnažím ich milovať a je mi dobre:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama