(1) Jessica Alba (BAZAAR 05/11)

20. april 2011 at 19:18

Losangelská kráska miluje nicnedělání a po porodu dcery přestala řešit malichernosti. Třeba to, jestli se všem líbí...

Nefotilo se v ateliéru, Jessica Alba nás pozvala k sobě domů, a to v Los Angeles nedopřává médiím každý - soukromí je nade vše a kompletní tým, který celou akci, včetně focení, rozhovoru, make-upu, stylingu, vlasů, produkce a dalších "nezbytností", dává dohromady, už vydá slušnou návštěvu.


Dům má Jessica a její manžel, dvaatřicetiletý producent Cash Warren, krásný, bílý. Všude je prostor, hodně zeleně, stromy, velký tyrkysový bazén. Přírodní materiály, neokázalost. Nic studeného či přehnaně designového. Květiny, kam se podíváte. Mega okna od podlahy až ke stropu a lehounké závěsy. Na trávníku u domu je vesele pomalováná dřevěná dětstká klouzačka, mezi dvěma palmami zavěšená duhová mexická hamaka. V ní si momntálně užívá velký plyšový králík a malá panenka. Jejich majitelka, skoro tříletá Jessičina dcerka Honor, cosi kutí opodál.
"Většina vašich článků začíná tím, co má kdo na sobě, ne? Tak do toho: Kalhoty Zara, tričko 'no name' z biobavlny, snad jen ty brýle mají trochu zvučné jméno Pierre Cardin. Jediné, co by mohlo být míň 'fancy', je, že jsou už pár let staré, vintage kousek," směje se Jessica a pózuje v obřích "okulárech". V reálu je stejně hezká jako ve filmech a na fotkách. Na třicet rozhodně nevypadá. Dětsty čistá, zářivá opálená pleť, čokoládové oči, plné rty nalíčené jen malinovách leskem. "Nic jsem se sebou od rána nedělala, jen krém na opalování a ten lesk na suchou pusu. O zbytek se musí postarat vaši vizážisti..."

Zdroj: Úryvek z ---- Harper's BAZAAR (05/11)
!Respektuji autorská práva a pridávám zdroj!
 

1 person judged this article.

Comments

1 Dollie Dollie | Web | 21. april 2011 at 12:56 | React

ona má 30 rokov? :O vobec nevyzerá :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama